Serwis. Ludzie, którzy najlepiej znają manipulatory.

Nasi serwisanci posiadają bogate doświadczenie zdobyte w wieloletnim, bezpośrednim kontakcie z manipulatorami jak

i podczas specjalistycznych szkoleń w kraju i zagranicą.serwis dalmec

Dalmec - serwis autoryzowany

 

Dalmec Serwis Autoryzowany został wyodrębniony z Dalmec Polska na bazie procesu restrukturyzacyjnego, przeprowadzonego w roku 2007. Zbudowany w oparciu o pracowników z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem zdobytym na szeregu szkoleń w siedzibie producenta. Manipulatory Dalmec charakteryzują się bardzo dużą dostępnością czasu pracy i małą awaryjnością. Oczywiście jak w każdym innym urządzeniu, może pojawić się wynikająca z przypadku lub nadmiernego zużycia elementów awaria. Serwis zapewnia wszelkie usługi, które umożliwiają Klientom utrzymanie sprawności technicznej manipulatorów oraz podzespołów takich jak przyssawki, co dla Klientów oznacza to przede wszystkim stałą dostępność urządzeń oraz ekonomiczny sposób ich wykorzystania.

 

 

 

 

 

 

 

 

serwis dalmecPrewencja

 

Celem zminimalizowania przestojów wprodukcji oraz zapobiegając nieszczęśliwym zdarzeniom Serwis oferuje różne warianty wsparcia oparte na Twoich potrzebach. Dalmec Serwis Autoryzowany świadczy usługi przeglądów prewencyjnych określonych w gwarancji ale i w przepisach polskiego prawa dotyczących urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. Oferujemy wyżej wymienione usługi serwisowe na podstawie umowy serwisowej. Umowa może zostać rozszerzona o utrzymywanie odpowiedniego stanu zapasu części zamiennych dedykowanych dla danego manipulatora. Taka lista może zostać przygotowana przez naszych specjalistów na bazie doświadczenia obrotu częściami oraz stanu eksploatacji manipulatora. Nasze podejście charakteryzuje redukcja kosztów w porównaniu do standardowej listy rekomendowanych części zamiennych.

 

 

 

 

 

serwis dalmecNaprawy


Manipulator jak każde urządzenie techniczne może ulec awarii. Nasi technicy doskonale potrafią zdiagnozować i rozpoznać jej przyczynę. Umożliwia to nam szybkie jej usunięcie i przywrócenie manipulatora do 100% sprawności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

serwis dalmecModernizacja  


Oprócz prac związanych z naprawami istotną rolę odgrywa również modernizacja oraz zmiana wyposażenia manipulatorów. Ze względu na fakt, iż podczas długiego okresu użytkowania manipulatora często ulegają zmianie dotyczące go wymagania, niezbędne są koncepcje umożliwiające odpowiednie dostosowanie urządzenia. Serwis Dalmec dba o to, aby użytkowane manipulatory i ich podzespoły np. przyssawki zapewniały zawsze opłacalną ekonomicznie i bezpieczną eksploatację.

 

 

 

 

 

 

 

 

przyssawkiCzęści zamienne


Utrzymanie zapasu części zamiennych może być kosztowne. Koszty związane z ubezpieczeniem, inwentaryzacją, ryzykiem zagubienia lub zniszczenia magazynowanych części, powierzchnią magazynową. Z Dalmec Serwis Autoryzowany żaden z tych kosztów może nie dotyczyć Ciebie – odpowiedzialność jest po naszej stronie. Jak w wypadku wszystkich urządzeń mechanicznych pracujących w przemyśle lub innych ciężkich warunkach, potrzeba szybkiego dostępu do części zamiennych takich jak chociażby przyssawki czy też chwytaki jest nie do uniknięcia. Nawet gdy manipulatory są regularnie poddawane poprawnie wykonywanym przeglądom, wystąpić mogą uszkodzenia wynikające z niewłaściwego cyklu pracy, wypadku lub skrajnego zużycia. Jednakże trzymanie wszystkich części zamiennych w Twoim magazynie nie jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Dlatego też nasz serwis oferuje pełną gamę części zamiennych, które dostarczane są tak szybko, jak tylko można, dzięki naszemu magazynowi w siedzibie producenta.

aktualności

Wzmocniliśmy Posifila. Teraz jeszcze większy zasięg i udźwig. 

Nowy MegaPartner MGA jest już dostępny dla klientów. 1.500 kg udźwigu i zasięg do 5.000 mm. 

kontakt

Dalmec Polska Sp. z o. o.

e-mail: dalmec@dalmec.pl

 

Formularz kontaktowy »
Projekt i wykonanie: Pro Estate Solution