Wspomaganie. Nigdy nie było tak lekko.

Dzięki zastosowaniu manipulatorów Dalmec nigdy już nie poczujesz ciężaru przenoszonego ładunku.

 

 


manipulatory przemysłoweWspomaganie ręcznych prac transportowych

 

Manipulatory przemysłowe to efektywne narzędzia wspomagające ręczne przenoszenie ładunków. Wykorzystywane są przy stanowiskach pracy, gdzie występują powtarzalne operacje przenoszenia ręcznego. Cykliczny transport ręczny, a zwłaszcza grupowanie lub przenoszenie rozmaitych ładunków wymaga często nie tylko dużego nakładu czasu, lecz także obciąża pracowników pod względem ergonomicznym. Zadaniem dobrze dobranego manipulatora jest wspomaganie operatora w cyklicznym dźwiganiu ładunków zapewniając przy tym maksimum bezpieczeństwa i ergonomii. Praca manipulatorem umożliwia operowanie ładunkiem w żądanym przez operatora kierunku zmniejszając wysiłek fizyczny do minimum. Dzięki zrównoważeniu wagi przenoszonego ładunku pracownik nie czuje przenoszonego ciężaru.

 

 

 

 

 

manipulatory przemysłoweEfektywne narzędzie

 

Niewątpliwą zaletą naszych urządzeń jest duża wydajność przeładunku. Zamontowanie bezpośrednio na stanowisku pracy, indywidualnie zaprojektowanego manipulatora wraz z chwytakiem bezpośrednio zwiększa efektywność operatora na stanowisku pracy. Praca tym narzędziem prowadzi do odciążenia mięśni pracownika, które są narażone na ciągłe napięcia i minimalizacji ryzyka urazów kumulacyjnych. Manipulatory Dalmec dzięki zdobytemu przez ponad 50 lat doświadczeniu charakeryzują się wysokim stopniem dostępności do użycia, przy zachowaniu minimum nakładów związanych z konserwacją.

 

 

 

 

 

 

manipulatory przemysłoweDopasowane do otoczenia

 

Manipulatory to urządzenia produkowane jednostkowo. Zawsze są projektowane i wykonywane w oparciu o istniejącą lub zaplanowaną infrastrukturę przyszłego miejsca pracy. Bliska współpraca i efektywna wymiana informacji z przyszłym użytkownikiem urządzenia są m.in. elementami gwarantującymi wykonanie manipulatora zgodnie z realną potrzebą i oczekiwaniami.

 

 

Wspomaganie: Podwojone przyciski

Wymagany flash player

Wspomaganie: Podstawowe parametry pracy

Wymagany flash player
alternatywaWięcej możliwości.
szczegóły »
prostotaEfektywne szkolenia.
szczegóły »
wspomaganieNigdy nie było tak lekko.
szczegóły »
bezpieczeństwoTo nasz priorytet.
szczegóły »
aktualności

Wzmocniliśmy Posifila. Teraz jeszcze większy zasięg i udźwig. 

Nowy MegaPartner MGA jest już dostępny dla klientów. 1.500 kg udźwigu i zasięg do 5.000 mm. 

kontakt

Dalmec Polska Sp. z o. o.

e-mail: dalmec@dalmec.pl

 

Formularz kontaktowy »
Projekt i wykonanie: Pro Estate Solution